Erbil style

چهارمین نمایشگاه بین المللی مد ، پارچه و چرم

۱۳- ۱۶ شهریور ۹۸

محل دائمی نمایشگاه بین المللی اربیل- عراق

 

 

درباره نمایشگاه

  • چهارمین دوره نمایشگاه مد، پارچه و چرم درتاریخ ۱۳-۱۶ شهریور ۹۸ توسط شرکت  بین المللی پیرامید با ۲۳ سال تجربه و تخصص در این صنعت برگزار می شود .

با مشارکت متخصصین داخلی و بین المللی مد و نساجی، اربیل استایل محصولات با کیفیت  بالا ارائه می دهد .  به دلیل شبکه قوی شرکت بین المللی پیرامید دراروپا، خاور    میانه و شمال آفریقا، اربیل استایل می تواند هزاران بازدید کننده از خاورمیانه،  کشورهای خلیج عربی، اروپا، روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع را جذب کند .

درباره عراق

  • اربیل که بیشتر سرمایه گذاران محلی و بین المللی را جذب می کند، امن ترین شهر عراق است که جمعیت آن ۳۴ ملیون نفر است و یکی از قدیمی ترین شهر های دارای ساکنین در جهان واز بزرگترین شهرهای عراق است . قیمت زمین در سه سال گذشته به طور قابل توجهی افزایش پیدا کرده است.

چرا در این نمایشگاه شرکت کنیم؟

 

  • یک پلتفرم فوق العاده و سود آور برای شرکت کننده ها در نمایشگاه عراق به مساحت ۴۷۰۰۰ متر مربع ، فراهم میشود .

با مشارکت شرکت کننده های بین المللی و محلی ، اربیل استایل می تواند مکان ملاقات صنعت مد و نساجی باشد . این نمایشگاه می تواند ارائه دهنده یک شریک    تجاری مناسب در فضای مناسب باشد.

 

 

لیست شرکت کنندگان
·      پوشاک زنان و مردان

·      انواع پارچه ها

·      فیبر، نخ و مواد خام

·      لباس های چرمی

·      لباس های ورزشی

·      کفش

·      چاپ دیجیتال

·      طراحان و استدیو های طراحی

·      چرم

·      لباس خواب زنانه و مردانه

·      پوشاک بافتنی و توری

·      کیف

 

 

چرا از این نمایشگاه دیدن کنیم ؟

 

  • اربیل امن ترین و قابل سرمایه گذاری ترین شهر نفتی عراق است که ۳۳ میلیون جمعیت دارد. از سوی دیگر، اربیل در حال ارائه فرصت های جدید است و سرمایه گذاران از پیشرفت ها پیروی می کنند و از فرصت های ورود به بازارهای جدید در اربیل استفاده می کنند . شرکت هایی از آلمان، فرانسه، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، عربستان سعودی، لبنان، ایران، و دبی و از حدود ۴۰ کشور در بازار های صنایع مختلف وجود دارد.
  • به دلیل امنیت موجود درشهر، مرکز اقتصادی قوی است و در آن تعداد زیادی از شرکت های محلی و شرکت های منطقه ای و جهانی قرار دارد و این شرکت ها در سراسر عراق فعالیت می کنند.
  • اربیل یک شهر است که خود را با مراکز خرید مدرن، معماری و خیابان های درخشان معرفی می کند.
  • با این نمایشگاه (که توسط شرکت بین المللی پیرامید برگزار می شود) متخصصین نساجی و سرمایه گذاران وارد بازار نفت شمال عراق می شوند.
جهت شرکت در چهارمین نمایشگاه مد، پارچه و چرم و یا بازدید از این نمایشگاه با شماره های زیر در تماس باشید .

آوای موفق ایرانیان

۰۲۱۲۲۷۱۱۳۴۴

۰۲۱۲۲۷۱۳۰۲۳

دکتر فرشاد ماقنتی

مدیریت پاویون جمهوری اسلامی ایران در

نمایشگاه بین المللی مد، پارچه و چرم اربیل-عراق

۰۹۱۲۳۸۴۷۷۳۲